Blog

download
08 Feb

Инервју со госпоѓа Анита Спасовска, генерална менаџерка на „Бучен Козјак“

[vc_row row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern" css_animation=""][vc_column][vc_column_text] Нашите вредности се поставени уште при креирањето на брендот „Бучен Козјак“ и целосното внимание е фокусирано на квалитетот на производите и на автентичноста на нивниот вкус, карактеристичен за нашата територија и за нашата традиција.   МАРИЛИ: „Бучен Козјак“ е препознатлив...